אופציות ואביזרים

מאפייני המרווח הפנימי

רכב בטעמך האישי
Range Rover Sport החדש תוכנן ועוצב לעמידה בדרישות החיים המודרניים. נוח בעיר, במקומות נידחים ובכביש המהיר. הרכב תוכנן ונבנה ברמה הגבוהה ביותר. המגע האישי שתוכל לכלול על ידי התוספות שלך, יהפוך את הרכב לייחודי ויבטא את אישיותך.

מאפייני המרווח הפנימי

תשומת לב לפרטים
תוכל להוסיף ולשפר את ה-Range Rover Sport שלך על-ידי בחירה בגג בצבע מנוגד, להתאמה אישית. לרשותך שלוש אפשרויות בחירה: אפור Corris Grey, שחור Santorini וכסף Indus,וכל אחת מהן מהווה תוספת נהדרת למראה הספורטיבי והחסון של הרכב.

מאפייני המרווח הפנימי

ויהי אור
גג פנורמי בגודל מלא מאפשר חדירה של אור טבעי לתא הנוסעים. קיימת אפשרות להוספת זכוכית השומרת על הפרטיות לחלונות האחוריים, לתחושת פרטיות ולשמירה על טמפרטורה נוחה בפנים. מחוץ לרכב, פנסי Xenon מאירים את הדרך שמלפנים בבירור. ניתן לבחור משני סגנונות: פנסי Xenon עם חתימת LED או פנסי Xenon אדפטיביים עם חתימת LED - שניהם עם מערכת Automatic High Beam Assist (AHBA) אופציונלית.

מאפייני המרווח הפנימי

כלי רכב ייחודיים. גלגלים ייחודיים.
Range Rover Sport הוא הלנד רובר הכי זריז, דינמי ומגיב אי פעם, עם מבחר גלגלים במגוון גימורים וחומרים, בכלל זה אלומיניום מחושל. הגלגלים זמינים ב-20 אינץ', 21 אינץ' ו-22 אינץ'. כך תוכל ליצור רכב שיבטא את ההעדפה האישית שלך.

מאפייני המרווח הפנימי

אלגנטי וחלק
חבילת ה - Stealth Pack יוצרת מראה ייחודי יותר, עם גימור חיצוני ב – Satin Black, פנסים כהים מונעי השתקפות ומבחר גלגלים בגודל 21 אינץ' ו-22 אינץ' בגימור Satin Black.
אבזור פנים
נוחות בתנועה
לנוחות מלאה של הנהג והנוסע, מושבי החשמל הקדמיים האופציונליים עם 20/20 כיוונונים ומרופדים בעור Oxford יכולים לזכור את ההגדרות המועדפות שלך וכמו כן, מציעים חמש תכניות עיסוי שונות.
נוחות במזג אוויר קר
הפוך את הנהיגה בתנאי קור וכפור לנעימה יותר עם הגה בעל אופציית חימום ושמשה קדמית מחוממת.
בקרת אקלים אישית
מערכת בקרת האקלים עם ארבעה אזורים מספקת שליטה נפרדת עבור הנהג, הנוסע הקדמי והנוסעים בשני צדי שורת המושבים השנייה.
נוחות בכל מצב
בחר במושבי האקלים הקדמיים והאחוריים להתמודדות עם מזג אוויר קיצוני, עם טכנולוגיית קירור לימים חמים ולחים, וחמימות מפנקת לבוקר קפוא.
ביצועים

ביצועים

יכולות שטח משופרות
חבילת השטח מעלה את יכולת השטח של הרכב לרמה נוספת, וכוללת את Terrain Response® 2, All Terrain Progress Control, תיבת העברה כפולה (High/Low) ו-Adaptive Dynamics.
הורד קטלוג

ביצועים

ביצועים דינמיים בכביש ובשטח
שדרג את הביצועים והיכולת המרשימים של Range Rover Sport בכביש ובשטח עם חבילת On-Off Road, הכוללת תיבת העברה כפולה (High/Low), Terrain Response® 2, Adaptive Dynamics, Dynamic Response™ עם מצב דינמי ו-Torque Vectoring.
הורד קטלוג
טכנולוגיה
תצוגה עילית
מערכת התצוגה העילית החדשנית מבוססת על הקרנת לייזר ומספקת על גבי החלון את המידע ההכרחי לנהג ללא צורך להסיט את העיניים מהכביש.
תמונה מקיפה
מערכת המצלמות ההיקפית משתמשת בארבע מצלמות הממוקמות סביב לרכב, לראיית 360 מעלות כמעט על-גבי מסך המגע.
לחנות בקלות
החניה הופכת לקלה מאי פעם עם מערכות העזר לחניה במקביל למדרכה, בניצב, וכן לציאה מהחניה. המערכת מסייעת החל מבחירת מרווח ועד לתמרון מדויק בכניסה וביציאה.
יכולות

יכולות

להתענג על הצליל של MERIDIAN™
טכנולוגיית השמע של MeridianTM מעניקה איכויות צליל עוצרות נשימה. ספינת הדגל היא מערכת מערכת Meridian Signature Reference Audio הכוללת 23 רמקולים, מרחיבה את תחושת החלל בתא הנוסעים, ומעניקה חוויית האזנה ריאליסטית ותלת-ממדית. (Meridian הוא סימן מסחרי רשום של Meridian Audio Ltd.)
הורד קטלוג

יכולות

בדר את הנוסעים שלך
מערכת הבידור האחורית מאפשרת לנוסעים לצפות ב-DVD או לשחק במשחקים, על-גבי מסכי וידאו בגודל 8 או 10.2 אינץ' לבחירה, והודות למסך ה DUAL VIEW (תצוגה הכפולה), הנהג והנוסע הקדמי יכולים לצפות כל אחד בתוכן שונה לחלוטין על תצוגת מסך המגע.
הורד קטלוג
בטיחות
כניסה ללא מפתח
כניסה ללא מפתח מאפשרת לך להיכנס לרכב במהירות ובבטחה, ללא צורך בחיפוש אחר המפתחות בתיק או בכיס.
סגירת דלתות רכה
אין צורך לטרוק את הדלת כדי לסגור. סגירת הדלתות הרכה מבטיחה שהדלת תיסגר היטב, אך ללא הרעש.
נועד לראות את מה שאולי תחמיץ
בקרת רכבים בשטח "מת" עם חיישן רכב מתקרב וזיהוי תנועה מאחור מתריעה בפניך כשרכב נכנס אל השטח ה"מת" בשדה הראיה שלך או מתקרב במהירות מאחור.
מערכות סיוע ועזר לנהג

מערכות סיוע ועזר לנהג

GESTURE TAILGATE
לפתיחה והסגירה החשמליות של הדלת האחורית נוספה כעת טכנולוגיית Gesture Tailgate החדשה. טכנולוגיה זו מאפשרת לנהג להפעיל את הדלת האחורית (פתיחה וסגירה) מהצד,על ידי מחווה בלבד, ללא צורך במגע פיזי ברכב או במחזיק המפתחות.

מערכות סיוע ועזר לנהג

גובה גישה אוטומטי
האופציה החדשה של גובה גישה אוטומטי מנמיכה את הרכב עד 50 מ"מ, לכניסה ויציאה קלות יותר מהרכב.
אביזרים
אבזור פנים
הוסף אביזרים מאושרים של לנד רובר בכל עת, משטיחוני פרימיום ועד ספי כניסה פרסונליים, ליצירת סביבה מותאמת אישית .
אבזור חוץ
שפר את מראה הרכב עם מגוון אביזרים, ממדרגות צד נפתחות, מגיני צד וכן, מגינים תחתונים קדמיים ואחוריים מפלדת אל-חלד.
נשיאה וגרירה
בחר אביזרי נשיאה ייעודיים, בכלל זה התקני גג, בהתאם לאורח החיים שלך, ונצל את יכולת הגרירה של לנד רובר לצרכיך.
גלגלים ואביזרים
הענק ללנד רובר שלך עיצוב ייחודי עם חישוקי סגסוגת במגוון סגנונות, גדלים וגימורים.