יכולות

בלתי ניתן לעצירה. בכל מקום

צפייה בסרט
יכולת להתמודד עם כל תוואי שטח

גלו טריטוריות חדשות. התמודדו עם תנאים קיצוניים. יכולות השטח יוצאות הדופן של הדיפנדר וההנעה הכפולה הקבועה שלו הופכים אותו לבלתי ניתן לעצירה. על הכביש או בשטח.

מערכת TERRAIN RESPONSE ניתנת להתאמה.

צאו לחקור. בדרך שלכם. התאימו אליכם באופן אישי את תפקוד מערכות השטח בזכות טכנולוגית מערכת ה – TERRAIN RESPONSE הניתנת להגדרה.

גאומטריה

זוויות גישה, בטן ונטישה יוצאות דופן. עודפי סרח מקוצרים מלפנים ומאחור. זוויות המרכב של הדיפנדר מקנות לו יכולות עיליות.

יכולות

שטח

הנעה כפולה קבועה, תיבת העברה עם שתי מהירויות, דיפרנציאל אלקטרוני אקטיבי וצמיגים גדולים הופכים את הדיפנדר לרכב רב היכולת ביותר שיצרנו. אי פעם.

גאומטריה

זויות מרכב מצוינות משפרות את יכולת השטח של הרכב. זווית הגישה היא 38 מעלות*. משלימות אותה זווית בטן של 31 מעלות וזווית נטישה של 40 מעלות*. *במצב off-road במערכת מתלי האוויר האלקטרונית.

על הכביש

רב יכולת על הכביש כמו בשטח. תוכלו ליהנות מנוחות נסיעה מעודנת עם מתלים נפרדים מלפנים ומאחור, ואפשרות לבחור בין קפיצי סליל לקפיצי אוויר אלקטרוניים עם Adaptive Dynamics.

מעל ומעבר

נשיאה

לעולם אל תתפשרו. יכולת הנשיאה על הגג עומדת על עד 168 ק"ג בנסיעה. ויכולת נשיאה סטאטית של 300 ק"ג מאפשרת לכם להפיק יותר מההרפתקה. אז אם אתם רוצים לבלות את הלילה בטבע, אוהל הגג יאפשר לכם לעשות את זה בדיוק. 
*דיפנדר 110 עם צמיגי שטח
 

צליחה

בעל יכולת צליחה של עד 900 מ"מ מאפשרת חצית מעברי מים עם הדיפנדר*. מצב "צליחה" במערכת ה-TERRAIN RESPONSE מרימה את הרכב בעזרת קפיצי האוויר האלקטרוניים. מצלמת 3D היקפית עם חיישני צליחה – Wade Sensing מאפשרת לכם לדעת כמה עמוקים המים בדיוק.

גרירה

התמודדו עם האתגרים התובעניים ביותר בעזרת יכולת גרירה של 3,500 ק"ג של הדיפנדר. סייען גרירה מתקדם מאפשר לכם לנסוע לאחור עם נגרר בעוד הדיפנדר דואג להיגוי הנגדי.

הפעלת כננת

יכולת משיכה וכח טהור הם בדיוק מה שמציעה הכננת המצוידת בשלט רחוק*. היא מציעה כח משיכה מקסימלי של 4,536 ק"ג ויכולה להיות מתופעלת ממרחק של עד 45 מטרים.

הדיפנדר שלך

ALL-TERRAIN

הנעה כפולה

כאשר נוסעים על משטחים חלקלקים, כגון קרח ושלג, המומנט מחולק בצורה שווה בין הגלגלים הקדמיים והאחוריים, מספק יציבות ושליטה משופרות.


תיבת העברה עם שתי מהירויות

מערך נוסף של הילוכים נמוכים יוכיח את ערכו בתנאים מאתגרים כגון עליות וירידות תלולות, נהיגת שטח או בעת גרירה.


מתלי אוויר אלקטרוניים

בחרו בין הנמכת הרכב ב-50 מ"מ לטובת גישה נוחה, או הגביהו אותו בעד 75 מ"מ לנסיעה בשטח, עם יכולת להגביה אותו ב-70 מ"מ נוספים לטובת נסיעה בתנאי שטח קיצוניים.


דיפרנציאל אחורי אקטיבי ננעל

מערכת זו מציעה יתרון של כח דחף משופר בפניות ויותר אחיזה בשטח. היא עושה זאת על ידי שליטה ברמת ההחלקה שמאפשר הדיפרנציאל בין הגלגל הימני והשמאלי בסרן האחורי.


מערכת TERRAIN RESPONSE ניתנת להגדרה.

בפעם הראשונה אי פעם במערכת TERRAIN RESPONSE, ניתנת לכם האפשרות להגדיר את תפקוד מערכת ההנעה, ההיגוי הדיפרנציאלים ובקרת המשיכה באופן אינדיבידואלי כדי לענות על צורכיכם בנהיגת שטח.


טכנולוגיות לנסיעת שטח

לא משנה היכן אתם נוסעים, מובטח לכם ביטחון מוחלט ושליטה במצב. בין השאר מציע הדיפנדר מערכת לתחילת נהיגה בשטחים קשים, מערכת לתחילת נהיגה במדרון ובקרת נסיעה במדרון.


Adaptive Dynamics

מערכת זו מבטלת את זוויות הגלגול ומשפרת את ריסון המרכב על ידי ניטור מצב ההגה עד ל-500 פעם בשניה. המערכת מגיבה לפקודות הנהג והמצב בשטח ומציעה שיכוך שמשתנה בצורה רציפה, ממצב רך מאוד לקשה מאוד, לפי הצורך


בקרת התקדמות

מערכת ATPC קובעת ושומרת על מהירות יציבה בתנאי שטח מאתגרים. מערכת בקרת ההתקדמות פועלת כמו בקרת שיוט במהירות נמוכה, ומתפקדת במהירויות של בין 1.8 קמ"ש ל-30 קמ"ש.


חטיבות כח

בנזין ודיזל

הדיפנדר מציע מגוון של מנועים מעודנים וחסכוניים מסדרת Ingenium. לכם רק נשאר לבחור בין מנועי בנזין ודיזל.

בנזין היברידי מתון (MHEV)

כדי להפחית את צריכת הדלק ופליטת ה-CO2, מנוע ה-p400 קוצר ומאחסן אנרגיה שבדרך כלל הולכת לאיבוד במהלך בלימה, ומשתמש בה שוב.

התאמה אישית

צמיגים לכל סוג שטח

צמיגים רב עונתיים מוצעים כסטנדרט. או שאתם יכולים להרחיב את יכולות הדיפנדר אפילו יותר עם צמיגי שטח יעודיים.

הדיפנדר שלך

הדיפנדר שלך
בחרו את הדגם שלכם

דברים נפלאים מגיעים בכל צורה, גודל ועיצוב מרכב.


בואו להכיר את חבילת האבזור המתאימה ביותר עבורכם