`

הטכנולוגיה ברכב

תמיד פועלת, תמיד מוכנה. הטכנולוגיה המתקדמת ביותר שהצענו עד היום.

לצפייה בסרטון
מערכת מידע ומדיה חדשה

בהשראת הסמאטפון שלכם. מערכת המולטימדיה החדשה, Pivi Pro, מעניקה קישוריות מלאה ואת עיקרי המידע זמינים במבט חטוף.


ניווט

מערכת הניווט המקושרת של הדיפנדר, Connected Navigation Pro, לומדת את הנתיבים המועדפים עליכם ומציעה אלטרנטיבות מהירות יותר במידה ויש עיכובים.


ראות משופרת

ראו יותר מהעולם שלכם. טכנולוגית ClearSight הכלולה במערכת מצלמות ה-3D ההיקפיות, משפרת במידה רבה את הראות שלכם.


מערכות מדיה ומידע

כל המידע זמין במבט חטוף

מסך "10 מותאם אישית. מערכת ה-Pivi Pro של הדיפנדר מציעה תצוגת "הצצה" שמאפשרת לכם לבצע את המשימות הנפוצות הישר ממסך הבית. ניתן להתאים את סידור עמוד הבית בקלות להעדפות האישיות שלכם ולהוסיף מידע ומשימות נוספות.

תצוגת נהג אינטראקטיבית

הציגו מגוון רחב של מידע רלוונטי על תצוגת הנהג האינטראקטיבית על מסך "12.3 מפורט. ניתן להתאים את התצוגה כך שתכלול תצוגת מפה על כל המסך, טלפון ומערכת שמע.

תצוגה עילית

הציגו מידע חשוב על הרכב, כולל מהירות, הילוך והוראות ניווט, על השמשה הקדמית. היא כוללת גרפיקה צבעונית, מפורטת וחדה, המאפשרת לכם לראות את כל המידע בקלות, כולל מידע לנהיגת שטח כגון זווית טיפוס ושיפוע צד.
ראות

ClearSight Ground View

זמינה כחלק ממערכת המצלמות 3D ההיקפיות, מערכת ClearSight Ground View* מאפשרת לכם לראות "דרך" מכסה המנוע של הדיפנדר. היא מציגה מספר זוויות ראיה, כולל תחתית הרכב והגלגלים. כך שלא משנה היכן אתם נוהגים, אתם יכולים לעשות זאת בביטחון רב יותר.

ClearSight Rear Mirror

לא משנה אם זה ציוד בתא המטען או נוסעים גבוהים שחוסמים לכם את שדה הראיה, המראה האחורית עם טכנולוגית ClearSight מציגה שידור וידאו חי כדי להבטיח שתהנו תמיד משדה ראיה בלתי מופרע*.

פנסים קדמיים

מערכת תאורת הלד של הדיפנדר תוכננה להפוך את הנהיגה בלילה לפחות מעייפת ומפיקה תאורה הקרובה בתכונותיה לזו של תאורת יום. פנסי מטריקס לד מאפשרים שליטה בתאורה כך שתקבלו את רמת התאורה של אור גבוה מבלי לסנוור את התנועה מולכם.

נוחות

הישארו טעונים

עם הדיפנדר, אתם תמיד מחוברים. טעינה אלחוטית בקונסולה המרכזית, שקעי USB הזמינים בכל שורה ושקע חשמל ביתי מאפשרים להפעיל ולטעון שפע מכשירים בו זמנית.

צמיד פעילות אקטיבי

לא משנה היכן אתם, אין שום סיבה לקחת את המפתח הקונבציונאלי. מפתח ה-Activity Key החדש* הינו עמיד למים ולמכות ומאפשר לכם לפתוח, לנעול, להניע ולנהוג ברכב שלכם. הוא גם מציג את השעה.

 
הדיפנדר שלך

 מוכן פשוט לכל דבר. דיפנדר שמותאם אליכם

עדכוני תוכנה

הדיפנדר נשאר מעודכן בזכות עדכוני תוכנה*. מערכת המולטימדיה של הרכב, טלמטיקס ומגוון מודולי שליטה יכולים להתעדכן כדי להבטיח ביצועים אופטימליים. 

קישוריות
ONLINE PACK

Makes your journey even more connected. Puts everything you need for your trek within reach, including Online Media, weather updates, calendar information and points of interest. Provides unlimited data4 via an integrated SIM card.


REMOTE APP

Pre-condition the climate, lock, unlock or locate your vehicle and track your journeys from your smartphone or smartwatch. Compatible with most smartphones and smartwatches.


SOFTWARE UPDATES

Defender stays up to date through Software Updates5. The vehicle's infotainment, telematics and various control modules can all be updated remotely to help ensure optimal performance.


WI-FI ENABLED

Keep the family connected and entertained5. 4G Wi-Fi provides in-car access to compatible cellular networks. It also provides connectivity for up to eight devices.


נוחות
MERIDIAN™ SURROUND SOUND SYSTEM

מערכת השמע האופציונלית מבית MERIDIAN בהספק 700 וואט מציע צליל היקפי בזכות 14 רמקולים וסאב-וופר עם שני ערוצים, עם גבוהים צלולים כבדולח ובאס עמוק ועשיר בכל רחבי תא הנוסעים. אתם יכולים לשמוע את המוסיקה בדיוק כפי שאתם אוהבים.


אקלים בפנים הרכב

לא משנה מה התנאים בחוץ, היושבים ברכב נהנים מטמפרטורה אידיאלית בתוך תא הנוסעים בזכות בקרת אקלים מפוצלת לשניים או שלושה אזורים. בנוסף, מערכת איוניזציה של האוויר בתא הנוסעים מסלקת אלרגנים, חיידקים וריחות לא נעימים.


חימום וקירור במושבים

כדי להוסיף נוחות, מושבים מחוממים ומקוררים מוודאים שאתם נהנים מתנאים אופטימליים בכל נסיעה.


תאורת פרימיום לתא הנוסעים

תאורת פרמיום לתא הנוסעים נותנת לכם אפשרות בחירה בין עשר אופציות שונות, כך שתוכלו להתאים את סביבתכם למצב הרוח שלכם, אישיותכם או סגנון הנהיגה.


עזרי נהיגה

iGuide

אפליקצית ה-iGuide של לנד רובר מאפשרת לכם לחשוף בקלות ובמהירות מידע הנוגע לתכונות הרכב ואמצעי השליטה בו. 

עזרי נהיגה
הדיפנדר מציע מגוון של מערכות סיוע לנהג/ת, כדי לספק בטיחות ונוחות גבוהות אפילו יותר בזמן הנהיגה ברכב – המוצעות בחבילת ניטור שטחים מתים, חבילת מערכות עזר לנהג/ת ומערכת מצלמות 3D היקפיות.
חבילת ניטור ב"שטח מת"
ניטור ב"שטח מת"
אם הדיפנדר מזהה מכונית נוספת בשטח המת של המראות כאשר אתם מתחילים לעבור נתיב, נורת התרעה תידלק במראת הצד המתאימה וכח יופעל על ההגה כדי לעודד אתכם להרחיק את הרכב מהתאונה האפשרית.
מערכת יציאה בטוחה
עוזרת לשמור על בטחון הנוסעים כאשר הם יוצאים מהדיפנדר בכך שהיא מתריעה מפני סכנות מתקרבות, כגון רכב חולף או רוכבי אופניים.
ניטור תנועה מאחור
מתריעה מפני כלי רכב, הולכי רגל וסכנות אחרות המתקרבות מהצד. שימושי במיוחד כאשר יוצאים בנסיעה לאחור מהחניה.
חבילת מערכות עזר לנהג/ת
מערכת ניטור "שטחים מתים"
כוללת את המערכות של חבילת ניטור שטחים מתים: ניטור שטחים מתים, ניטור תנועה מאחור ומערכת יציאה בטוחה.
מערכת בקרת שיוט אדפטיבית
מערכת בקרת שיוט אדפטיבית שומרת באופן אוטומטי על מרחק בטוח מהרכב מלפנים, במקרה בו הוא מאט או עוצר, כאשר אתם משייטים או נוסעים בפקק. אם כלי הרכב מלפנים עוצר, היא תעצור אתכם באופן חלק.
בקרת פגיעה מאחור
אם כלי רכב המתקרב אליכם מאחור אינו מאט כנדרש, הדיפנדר ינסה להתריע בפני הנהג המתקרב על סכנת ההתנגשות על ידי הפעלה אוטומטית של אורות האזהרה.
מצלמה היקפית תלת מימדית
מצלמה היקפית תלת מימדית
מערכת עזר לחניה ב-360 מעלות. הצילומים מארבע מצלמות המותקנות בצורה נסתרת בהיקף הרכב משולבים בצורה חכמה כדי ליצור תצוגת 3D של סביבת הרכב על מסך המגע, שאחרת היה בלתי ניתן לראות מבלי לצאת מהרכב. הראות המשופרת הזו הופכת את הנסיעה במגוון תנאי שטח, כמו גם תמרון הרכב לקל מאי פעם.

בחר את הדיפנדר שלך

דברים נפלאים מגיעים בכל צורה, גודל ועיצוב מרכב. 

בחרו את הדגם שלכם
* ClearSight Ground View - מערכת ClearSight Ground View תלויה במערכת המצלמות 3D ההיקפיות. התצוגה אינה שידור חי. בדקו את סביבת הרכב לבטיחות. נתון לרגולציה בארץ היעד. 
* ClearSight Rear Mirror - במידה ומרכיבי משקפי בי-פוקל או מוליטפוקל לא מצליחים לשנות בקלות את הפוקוס במראת ClearSight, הם יכולים לעבור למצב מראה רגיל בכל רגע.
* צמיד פעילות אקטיבי - זמין מתחילת 2020.
* עדכוני תוכנה - כאשר יש חיבור Wi-Fi.
* ®Apple - היא סימן רשום של חברת אפל הרשום בארצות הברית ובארצות נוספות.