דיסקברי ספורט

דיסקברי ספורט

רכב ה – SUV הורסטילי ביותר

לצפיה בגלריה

דיסקברי ספורט

תוכנן במיוחד למשפחות

לצפייה במאפייני הדגם
הזמן נסיעת מבחן

הזינו פרטים

פרטים אישיים:
אנא הכניסו מספרי טלפון להתקשרות:
KEY FEATURES
עיצוב

קווי מתאר בולטים, פרופורציות מאוזנות בשלמות ופריטי עיצוב אופייניים מבדלים את הדיסקברי ספורט

ורסטיליות

עם הגמישות שמעניקים שבעה מקומות ישיבה (5+2), פתרונות אחסון חכמים ושפע מרחב לכולם, דיסקברי ספורט הוא וורסטילי במהותו.

יכולות

להנות מיכולות ונוחות באותה המידה.עם הדיסקברי ספורט אין הרפתקאה שלא תוכלו לחוות. 

DESIGN
גלו את העיצוב
הדיסקברי ספורט הוא פרשנות נועזת ל-DNA של שושלת דיסקברי
לצפיה בגלריה
שני עיצובים נפרדים
בטאו את עצמכם בחופשיות בזכות שני עיצובים נפרדים. דיסקברי ספורט R-DYNAMIC הוא נועז וספורטיבי. דיסקברי ספורט, מהצד השני, הוא פרשנות טהורה לעיצוב האייקוני של הדגם.
לצפיה בגלריה
גישה חדשה ומתקדמת
לא משנה אם אתם נוסעים בג'ונגל העירוני או נוסעים בשטח, דיסקברי ספורט יוביל אתכם אל ההרפתקה הבאה שלכם בסטייל.
לצפיה בגלריה
DESIGN 2
עיצוב פנים
התאימו את תא הנוסעים לטעמכם עם מבחר של גימורים יוקרתיים וחומרים עדכניים.
לצפיה בגלריה
עיצוב חלל מתוחכם
תא הנוסעים של הדיסקברי ספורט מציע עיצוב וסידור המשרתים את צרכי הנהג והנוסעים כאחד. מתוחכם, מרווח ועם ניחוחות פרימיום חדשים, כולל גימורי Noble Chromו
לצפיה בגלריה
איכות חומרים עילית
בין החומרים היוקרתיים בהם נעשה שימוש ברחבי תא הנוסעים של הדיסקברי ספורט ישנם דיפוני עץ חדשים, המספקים את האפשרות להתאים את תא הנוסעים של הדיסקברי ספורט לטעמכם. זמינים במבחר של ארבעה גימורים.
לצפיה בגלריה
וורסטיליות
וורסטיליות
2 מושבים
1,794
ליטר
עם קיפול שורת המושבים השניה, אתם יכולים להוביל בקלות חפצים גדולים. נפח האחסון גדל ל-1,794 ליטרים. הנפח ה"יבש" מגיע ל-1,574 ליטרים.
וורסטיליות
3 מושבים
1,548
ליטר
קחו איתכם שני חברים לדרך מבלי להתפשר על המטען שכל אחד לוקח איתו. בתצורה זו הדיסקברי ספורט מאפשר להוביל נפח "רטוב" של 1,548 ליטרים, עם נפח "יבש" שימושי של 1,330 ליטרים.
וורסטיליות
4 מושבים
1,302
ליטר
קפלו את אחד המושבים האחוריים ותוכלו להנות מתוספת של 1,302 ליטרים לנפח האחסון. התוספת, ששקולה לתוספת נפח "יבש" של 1,085 ליטרים, מאפשרים לכם לארוז גם את אותם פריטים נוספים שלא מצאתם להם מקום.
וורסטיליות
5 מושבים
1,179
ליטר
ארזו את כל הציוד שאתם צריכים. בקונפיגורציה הסטנדרטית, עם חמישה מושבים, מתקבל נפח "רטוב" של 1,179 ליטרים, עם נפח "יבש" שמיש של 963 ליטרים.
וורסטיליות
5+2 מושבים
157
ליטר
עם מספיק מקום להסיע אתכם ועוד שישה חברים, תא המטען מציע נפח (לפי התקן ה"רטוב") של עד157 ליטרים. זה שווה ערך לנפח של 115 ליטרים של נפח "יבש" (במדידה עם קוביות מוצקות).

נפח "רטוב" הוא הסטנדרט המקובל בתעשיה, הנמדד על ידי מילוי תא המטען בנוזל. נפח "יבש" נמדד על בעזרת קוביות בגודל 200X50X100 מילימטר

CLEARSIGHT INTERIOR REAR VIEW MIRROR

מראה מרכזית חכמה CLEAR SIGHT מבוססת מצלמה אחורית

כיצד תוכלו לראות מה קורה מאחור דרך כל הנוסעים והמטען? מראה מרכזית בטכנולוגית ClearSight מאפשרת לכם שדה ראיה בלתי מופרע לאחור, בלי קשר למי או מה נמצא מאחוריכם.

לצפייה בסרט
CAPABILITY
מצב נסיעה 4X4 קבוע
מספקת נהיגה מלאת ביטחון, על הכביש או מעבר לו. על משטחים חלקלקים, כגון דשא רטוב ושלג, המומנט מחולק בצורה מאוזנת בין הגלגלים הקדמיים והאחוריים כדי לספק מקסימום דחף.
לצפיה בקטלוג
TERRAIN RESPONSE 2
התאימו את הדיסקברי ספורט לתנאי השטח בעזרת אחד מארבעת מצבי הנהיגה. מערכת TERRAIN RESPONSE 2 מנטרת את תנאי הנהיגה ומעלה לרמה חדשה את המערכת עטורת הפרסים, על ידי בחירה שיטתית במצב הנהיגה המתאים ביותר עבורכם.
לצפיה בגלריה
CLEARSIGHT GROUND VIEW
אידיאלית לנהיגת שטח וצליחת אתגרים טכניים. עם מערכת CLEARSIGHT GROUND VIEW תוכלו לראות בקלות "דרך" מכסה המנוע של הדיסקברי ספורט ולצפות בשטח ממגוון זוויות, כולל מהחלק התחתון של הרכב והגלגלים, תוך כדי נסיעה.
לצפיה בגלריה

טכנולוגיות

מערכות עזר לנהג
מגוון המערכות המוצעות מרחיבות את יכולות הליבה של הדיסקברי ספורט. מבחר מערכות העזר הסטנדרטיות כוללות מערכת לשמירת נתיב ומצלמה אחורית. אתם יכולים להוסיף מערכות נוספות, כגון בקרת שיוט אדפטיבית עם שליטה בהגה, על ידי בחירה באחת מחבילות האבזור האופציונליות שלנו (מגיעות כסטנדרט ברמה S PLUS)
לצפיה בטכנולוגיות

ביצועים

PERFORMANCE
מנועים
מנועי הבנזין והדיזל החדשים שלנו תוכננו לבעירה יעילה ונקיה. המערכת ההיברידית-המתונה (MHEV) מסייעת להפחית את צריכת הדלק ופליטת ה-CO2 על ידי איסוף ושימור האנרגיה שבדרך כלל הולכת לאיבוד במהלך הבלימה, ושימוש חוזר בה.
לצפייה במאפייני הדגם
ביצועים בהתאמה אישית
מאפיינים נבחרים כדוגמת מתלים והיגוי יכולים להיות מותאמים אישית לצרכים שלכם באמצעות פונקציית ה - CONFIGURABLE DYNAMICS האופציונלית במסך המגע של הדיסקברי ספורט.
להזמנת נסיעת מבחן
בחר את הדגם שלך
בחר את הדגם שלך
דיסקברי ספורט S

עם גג פנורמי קבוע,חישוקי "18 מדגם 5075 ומושבים קדמיים חשמליים עם 12 אפשרויות כיוון תקבלו חווית נהיגה מהנה ומלאת סגנון


דיסקברי ספורט S PLUS

חלונות אחוריים כהים, תא מטען נפתח חשמלית, בקרת שיוט אדפטיבית וכניסה ללא מפתח – KEYLESS, הן רק חלק מהתוספות המוצעות ברמת גימור S PLUS.


אבזור לנד רובר מקורי

אבזור לנד רובר מקורי

סטייליסטי, קשוח ושימושי: הקנו לדיסקברי ספורט שלכם אישיות ייחודית עוד יותר בעזרת מגוון רחב של חבילות, אופציות ואביזרים פנימיים וחיצוניים.

אביזרים

האופציות וזמינותן עשויות להשתנות בהתאם למפרט הרכב (גרסהמערכת הנעהוכן עשויות לחייב התקנה של מערכות אחרות כתנאי הכרחיצרו קשר עם סוכנות לנד-רובר לפרטים נוספים.