RANGE ROVER VELAR

הכירו את RANGE ROVER VELAR החדש

הריינג' רובר האוונגרדי ופורץ הגבולות
לצפייה בסרטון

הכירו את RANGE ROVER VELAR החדש

חווית נהיגה בטוחה ומעודנת

הכירו את RANGE ROVER VELAR החדש

מצויד בטכנולוגיות המתקדמות ביותר
לצפייה בסרטון
הזמן נסיעת מבחן

הזינו פרטים

פרטים אישיים:
אנא הכניסו מספרי טלפון להתקשרות:
מאפיינים עיקריים
עיצוב

פילוסופית העיצוב המהפכנית של Range Rover Velar משלבת פרופורציות מדהימות, ידיות המתמזגות במישור אחד עם דופן הדלת וספוילר אחורי משולב באווירודינמיקה משופרת. מאפיינים מיוחדים, ביניהם הציפוי של השבכה הקדמית, מעניקים לרכב נוכחות שאי אפשר להתעלם ממנה.


טכנולוגיה

מערכת ה- Touch Pro Duo משלבת שני מסכי מגע 10" HD. ניתן להשתמש במערכת יחד עם תצוגה עילית צבעונית אופציונלית ועם תצוגת הנהג האינטראקטיבית והאופציונלית, בכדי לצפות ולהשתמש במספר מרובה של תכונות בו זמנית.


ביצועים

בין אם אתם נוהגים בכביש מהיר או מנווטים בנתיב כפרי מפותל, ה-Range Rover Velar שלכם יכול להתמודד עם הכל. מערכת הנעה כפולה (AWD) בשילוב מערכת נהיגה דינמית חכמה ( Intelligent Driveline Dynamics - IDD ) ומערכת Torque Vectoring , מספקות חווית נהיגה מרתקת ומרגשת.


עיצוב

עיצוב חיצוני

סקירה חיצונית
פשטות שמקרינה בטחון ואינדיוודואליות. Range Rover VELAR מוביל את הדרך בעיצוב מתקדם. נקי, אלגנטי וייחודי. לרכב נוכחות מרשימה ועכשווית. לכל מקום שאליו תסע עם Range Rover VELAR העיניים יעקבו אחריך.
צפיה בגלריה

עיצוב חיצוני

דגמי VELAR
רכב ה-SUV בגודל בינוני העכשווי והמהפכני ביותר שלנד רובר ייצרה אי פעם. ל- Range Rover VELAR (ימין) קווי עיצוב מעודנים ומובחנים, כגון גג 'צף' וקו המותניים המתמשך בעוד ש- Range Rover VELAR R-Dynamic (שמאל) דוחף את הגבולות; עם מאפייני עיצוב ייחודיים שמוסיפים לקסם הבלתי ניתן לערעור של הרכב.
צפיה בגלריה

עיצוב חיצוני

ידיות המתמזגות בדופן הדלת
מוביל את הדרך בעיצוב מתקדם, עיצוב החוץ של Range Rover VELAR נקי, אלגנטי וייחודי. ידיות הדלת נסוגות פנימה לפנים הדופן כשאינן בשימוש. עיצובן השטוח יוצר קווים נקיים וברורים במיוחד אשר משפרים את האווירודינאמיקה ומפחיתים את רעשי הרוח.
צפיה בגלריה

עיצוב פנים

סקירת פנים
סביבת הנוסעים של Range Rover VELAR משדרת פשטות ואלגנטיות. החל מתאורת האווירה הפנימית הניתנת להתאמה, עד למשענת היד הכפולה הניתנת להזזה. הכל תוכנן ועוצב בכדי לאפשר לנהג ולנוסעים להגיע נינוחים ליעד .
צפיה בגלריה

עיצוב פנים

עיצוב פנים יוקרתי
תא הנהג של Range Rover Velar הוא האזור המושלם ליהנות מהנסיעה. תנוחת הישיבה הגבוהה - Sports Command Driving Position הידועה שלנו, מאפשרת לך לראות רחוק יותר בהמשך הדרך ולהתרשם מהסביבה באופן ברור יותר, בכדי שתוכל להישאר בשליטה מלאה, ללא תלות בתנאי הדרך או מצב התנועה.
צפיה בגלריה

עיצוב פנים

אומנותי
צוות המומחים שלנו פיתח בקפידה כל פרט שהנהג רואה או בא עימו במגע. על מנת לספק חווית טקסטיל מעודנת, ניתן לבחור ציפוי מושבים מעור רך או בד יוקרתי ובד זמש, הנמצאים בשימוש נרחב בתא הנוסעים.
צפיה בגלריה
טכנולוגיה

חדשנות

מבקרת השליטה המובנית בהגה ועד לשני מסכי מגע 10", תצוגה עילית ופנסי דרך מטריקס-לייזר LED ועם Signature DRL - תאורת אור יום, ה- Range Rover VELAR מציג את העיצוב והטכנולוגיות החדשניים ביותר.
צפייה בסרטון
ביצועים

ביצועים

מנועים
החל מהאצה חדה ונטולת מאמץ ועד לשיפור היעילות ופליטת CO2 נמוכה יותר, כל המנועים המשמשים בדגמי Range Rover VELAR עברו אופטמיזציה. מנוע אלומיניום 4 צילינדרים חדש וקל משקל ומנועי ה- V6 עוצמתיים מספקים נסיעה רספונסיבית בעזרת תמסורת אוטומטית המשלבת העברת הילוכים מהירה יחד עם תאוצה וביצועים מרשימים.

ביצועים

דינמיקת נהיגה
טכנולוגיית ה - IDD הייחודית (Intelligent Driveline Dynamics) סוקרת את תנאי השטח באופן רציף ומבטיחה שכל גלגל יקבל את המומנט הנכון בהתאם לתנאי הדרך.המערכת מנתחת את תנאי הדרך ואת ההתפתחויות הצפויות וזאת בכדי למנוע החלקה ולסייע תמיד בהשבת אחיזת הגלגלים בכביש.

ביצועים

דינאמיקת רכב ניתנת להגדרה
פונקצית Configurable Dynamics האופציונלית מאפשרת בחירת הגדרות שלדה ספציפיות לביצוע אופטימיזציה של עידון ונוחות או ייעול ביצועי הרכב באמצעות מיפוי והתאמות בהגדרות תיבת ההילוכים, ההיגוי, המצערת והמתלים.
רב תכליתיות
רב תכליתיות
2 מושבים
1731
ליטר
ניתן לקפל את המושבים לתצורה שטוחה, על מנת ליצור שטח אחסון מרשים של 1731 ליטר. ניתן לעבור לתצורה הזו בקלות באמצעות ידיות שחרור מושב אחוריות, הממוקמות בתא המטען.
רב תכליתיות
3 מושבים
1357
ליטר
עם 1357 ליטר של שטח אחסון, תצורת ישיבה זו מאפשרת לך לשאת מטען רב תוך שמירה על מקום לשני נוסעים.
רב תכליתיות
4 מושבים
1202
ליטר
רב תכליתיות
5 מושבים
673
ליטר
בתצורה זאת ישנם 673 ליטר של שטח אחסון זמין.
יכולות

יכולות

מערכת הנעה כפולה
מערכת ה - Torque On Demnand לכל הגלגלים מספקת ביצועי דרך יוצאי דופן ויכולת נסיעת שטח ללא תחרות. בכדי לאפשר אחיזת כביש אופטימלית בכל תנאי השטח, הנהיגה ב- Range Rover Velar מבוקרת על ידי חבילה מהונדסת בקפידה של מערכות טכנולוגיות.

יכולות

TERRAIN RESPONSE
מערכות Terrain Response הייחודיות שלנו מאפשרות לנהג לבצע אופטימיזציה של תפקוד מנוע הרכב, תיבת ההילוכים, הדיפרנציאל מרכזי ומערכות המרכב כך שיתאימו לדרישות השטח, על-ידי בחירה באחד ממצבי הנהיגה הניתנים לזיהוי בקלות. מערכת Terrain Response 2 האופציונלית משפרת את הפונקציה הזו על ידי מעקב אחר תנאי הנהיגה ובחירה באופן אוטומטי של השילוב המתאים עבור סוג השטח.

יכולות

ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL
מערכת All Terrain Progress Control) ATPC) האופציונלית היא המערכת המתקדמת ביותר המאפשרת להגדיר מראש מהירות קבועה לרכב בתנאי שטח מאתגרים כגון בוץ, דשא רטוב, קרח, שלג ודרכי עפר.
רב תכליתיות
ACTIVITY KEY
צמיד ה- Activity Key, מפתח הפעילות האופציונאלי, עוזר לך לנצל של החיים עד תום בקלות. לנוחות נוספת הצמיד חסין ועמיד בפני מים לחלוטין ומאפשר לך להנות ממגוון של פעילויות - מרכיבה על אופניים ועד לשייט קייקים - בלי צורך לשאת את מפתח השלט איתך.
בחר את הדגם שלך

בחרו את ה-VELAR שלכם

VELAR
עידון עילאי, טכנולוגיות מתוחכמות ויכולות יוצאות מן הכלל.
VELAR S
יוקרתיות מוגברת וטכנולוגיה משופרת מעצימים את המשיכה של Range Rover Velar.
VELAR SE
שילוב חדשני של טכנולוגיה מתקדמת ואלגנטיות עכשווית.
VELAR HSE
הביטוי האולטימטיבי של Range Rover Velar.
VELAR R-DYNAMIC
עידון עילאי, טכנולוגיות מתוחכמות ויכולות יוצאות מן הכלל.
VELAR S R-DYNAMIC
יוקרתיות מוגברת וטכנולוגיה משופרת מעצימים את המשיכה של Range Rover Velar.
VELAR SE R-DYNAMIC
שילוב חדשני של טכנולוגיה מתקדמת ואלגנטיות עכשווית.
VELAR HSE R-DYNAMIC
הביטוי האולטימטיבי של Range Rover Velar.