אפשרויות ואביזרים
חבילות אבזור לבחירה

חבילות אבזור לבחירה

חבילת BLACK PACK
ניתן לשפר את מראה היוצא דופן של הריינג' רובר איווק על ידי חבילת Black Exterior Pack האופציונלית כיתובי מכסה המנוע ודלת תא המטען, גריל, פתחי איוורור צידיים ופגוש אחרי, החצאיות וכיסויי המראה, כולם מגומרים בשחור מבריק להופעה דרמטית
עיצוב חיצוני

חישוקים

בחרו מתוך מבחר חישוקי הזמינים לריינג' רובר איווק וריינג' בגדלים מ-"17 ועד "21. עם עיצובים יחודיים, כל אחד מהם מוסיף אופי משלו למראה הכללי של הרכב.
גג פנורמי
גג פנורמי
גג השמש הפנורמי (אופציונלי) המוצע כגג קבוע או נפתח, מאפשר לאור השמש לשטוף את תא הנוסעים וליצור חלל בהיר ומזמין אפילו יותר.
צפה בגלריית התמונות
פנסי לד
פנסי לד

ריינג' רובר איווק מציע פנסי לד כסטנדרט ברכב. פנסים אלו מתוכננים כך שהם צורכים פחות אנרגיה ולכן לא יידרש להחליפם במשך חיי הרכב.


פנסי לד פרימיום

פנסי לד פרימיום עם חתימת DRL (תאורת יום) משלבים עיצוב בולט ויכולת פרקטית. מערכת אור גבוה אוטומטית ניתנת כאופציה. האור הגבוה מונמך אוטומטית כאשר המערכת מזהה תנועה בנתיב הנגדי, וחוזר למצב המקורי לאחר שהרכב ממול חלף.


פנסי לד מטריקס

מספקים תאורה באיכות הדומה לאור יום, המפחיתה את המאמץ על העיניים. פנסי המטריקס לד עם חתימת DRL (תאורת יום) המעוצבים מציעים תאורה מסתגלת המזהה כלי רכב מתקרבים ושולטת בפיזור האור הגבוה כך שאתה תמשיך ליהנות מעוצמת התאורה של האור הגבוה, מבלי לסנוור את שאר משתמשי הדרך.


תא הנוסעים
גימור פנימי

שפר את מראה המשטחים בתא הנוסעים של ריינג' רובר איווק עם גימורי אלומיניום מדורג בצבע בהיר או כהה, או עם ציפויי עץ מגוונים.


מושבים

אפשרויות המושבים כוללות מושבים ידניים המתכווננים ב-8 כיוונים, ומושבים חשמליים המתכווננים ב-10, 14 ו-16 כיוונים. הפונקציות כוללת זיכרון, מסאג', חימום ואיוורור.


עיצוב מושבים

המושבים זמינים במבחר גווני ריפוד עור. תקרת ת הנוסעים אפשרית בגוון בהיר או בשחור.


טכנולוגיות

טכנולוגיות

מהתצוגה העילית ועד מערכת לסיוע בנהיגה בשטחים קשים בתנאים חלקים ומערכת המתריאה אקטיבית על רכבים בשטח "מת", הטכנולוגיות החדשניות והאינטואיטיביות בריינג' רובר איווק הופכות את הנהיגה בו עשירה באינפורמציה וחווייתית במיוחד.
גלה את הטכנולוגיות
אבזור חיצוני
אבזור חיצוני

הפכו את הריינג' רובר איווק לייחודי עוד יותר עם מבחר של אביזרים חיצוניים המשדרים תחושת עוצמה וביצועים. המבחר כולל כיסויי מראה ופתחי איוורור צידיים מסיבי פחמן (קרבון), מגיני גחון קדמי ואחורי מפלדת אלחלד ומגיני בוץ קדמיים ואחוריים.


אבזור פנימי

מהשימושיות המשדרגת שמספקים אביזרי סדרת ה-Click and Go לרבגוניות והשימושיות שמספקים מחיצות תא המטען והתאורה למשטח ההעמסה – בחר את האבזור האידיאלי שיתאים בדיוק לסגנון החיים שלכך.


נשיאה וגרירה

מגוון אביזרי נשיאה וגרירה תוכננו כך שישלימו באלגנטיות את הריינג' רובר איווק, כדי להגביר את גמישות יכולת ההעמסה וכוללים מנשאי אופניים וציוד ספורט ימי, מסילות גג, גגונים סגורים ו-ווי גרירה.


שימושיות וטכנולוגיה

תחנת העגינה והקישוריות לאייפון (אביזר אופציונלי) מאפשרת לראות את הטלפון בנוחות בזמן שהוא נטען, תוך שהיא מנצלת את החלל של מחזיק הכוסות בקונסולה המרכזית.